O DANBRED

DANBRED JEST JEDNĄ Z WIODĄCYCH MIĘDZYNARODOWYCH FIRM HODOWLI ŚWIŃ 

Loszki hodowlane DanBred

Szybko rozwijający się producenci trzody chlewnej na całym świecie wybierają loszki DanBred, aby uzyskać optymalne i przewidywalne wyniki biznesowe w oparciu o dobrze udokumentowaną genetykę i kompleksową ofertę rozwiązań serwisowych. Wiemy, jak ważny jest profesjonalnie przeprowadzony remont stada a nasze loszki hodowlane idealnie sprawdzają się właśnie tym celu. Loszki DanBred wprowadzone do stada pozwolą zachować właściwą strukturę wiekową wśród świń oraz poprawić wydajność.

DanBred jest pierwszą firmą hodowlaną na świecie, która wykorzystuje informacje genomowe od 100% zwierząt GGP i GP podczas obliczania wskaźnika. To czyni indeks DanBred najnowocześniejszym na świecie, bardzo dokładnym i niezawodnym.

Opowiadamy się za zdrowymi zwierzętami, innowacją, przejrzystością i dzieleniem się wiedzą. W 2018 roku firma DanBred wydała The Manual (manual.danbred.com), kompletny przewodnik na temat obsługi loszki DanBred. Podręcznik jest dostępny dla wszystkich, online lub pobrany jako aplikacja.

DanBred wyznacza długoterminowe i zrównoważone cele hodowlane, które są weryfikowane co kilka lat, aby zapewnić, że zysk genetyczny w DanBred Duroc, DanBred Landrace i DanBred Yorkshire zapewnia maksymalny zysk, zapewniając trwały wysoki zwrot z inwestycji w wiodące stada produkcyjne.

 

 

Mamy światowej klasy system hodowli. Ponad 100 lat ukierunkowanej pracy przy wyborze i hodowli odpowiednich świń dało duńskiej świni wielką przewagę nad konkurentami. Remont stada przeprowadzony przy użyciu loszek DanBred to sposób na znaczną poprawę wydajności hodowli.

Duński system hodowli świń istnieje od końca XIX wieku. Początkowo celem było opracowanie hodowli świń, która zaspokoi potrzeby duńskich producentów i rzeźni świń, a także konkurencyjnych produktów wieprzowych na eksport i rynek krajowy. Nasze loszki hodowlane zdecydowanie wyróżniają się na tle innych świń. Loszki DanBred są cenione przez właścicieli hodowli na całym świecie!

Dziś nasi utalentowani genetycy koncentrują się na dobrostanie i budowie świń - żeby wspomnieć tylko o dwóch naszych ambitnych celach. DanBred P / S jest własnością Duńskiej Rady ds. Rolnictwa i Żywności, Danish Agro i dawnej DanBred International A / S (obecnie Holdingselskabet DBI A / S).

 
 
 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z DANBRED POLSKA


Pomożemy Ci przejść do genetyki DanBred, usług produkcyjnych, transportu i innych. Zaplanuj dla nas czas, a my zadzwonimy, kiedy będzie Ci to odpowiadać.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ